Hakkımızda

Keyvend Otomat Hakkında

Vending Turkey, Keyvend  Gıda Dağ. Tic. Ltd. Şti . unvanı altında 2006 yılında kurulmuştur.

KEYVEND  OTOMAT olarak maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştiren, yüksek kalite bilinciyle personelini sürekli eğiten ve motive eden, birey ve kamu menfaatlerini gözeten, girişimci, çevreci, AR-GE çalışmalarına önem veren, STRATEJİLERİNDE KALİTELİ HİZMET  VE SÜREKLİLİĞİ KORUMAYI ilke edinmiş ve sektöründe yurdumuzun en büyük  özel sektör yatırımıdır. 

Sadece ABD ‘ de yıllık 50 milyar USD ciro sağlayan Vending Makineleri, Ülkemizde 2004 yılında YTL’nin çıkması ve düşük enflasyon rakamları ve istikrarlı piyasa şartlarının oluşması ile Vending sektörü cazip bir girişim haline gelmiştir.

Keyvend Otomat bu fırsatı Türkiye’ye getiren ve Türkiye’nin öncü firmalarından birisidir. Firmamız sektöre Gıda, İçecek ve Sıcak otomat makineleri ile giriş yaparak Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alır.               

Otomat_About

Vizyonumuz

Türkiye’nin ”vending” şirketi. Yurtiçi ve yurtdışında, Türkiye ve Vending denince akla gelen ilk şirket olmaktır.

Misyonumuz

Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile , her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak aynı zamanda teknolojik yenilikleri izleyerek istenen kalite standartlarında hizmet vermektir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart